Ворог під час наступу на Лиманському напрямку зазнає великих втрат - голова Донецької ОВА

Економічні новини

Російські окупанти намагаються просуватися Ліманським напрямом. Однак, вони зазнають нищівних втрат і не можуть досягти істотних результатів. На цьому наголосив голова Донецької ОДА Павло Кириленко в ефірі Національного телемарафону, пишуть Економічні новини.

"Ситуація в області складна, втім, контрольована. Наступ ворога - Лиманський напрям, але всі його спроби форсувати річку і просунутися поки не успішні, ворог зазнає нищівних втрат. Але все ж таки спроби не припиняються, і я впевнений, що не припинятимуться, поки ми його повністю не знищимо", – повідомив голова області.

На лінії фронту ворог застосовує для обстрілів українських позицій важку артилерію та авіацію. Тривають запеклі бої. Також ворожі війська ведуть безперервний обстріл міст, які досить далеко від лінії фронту. Йдеться про такі міста як Слов'янськ, Краматорськ, Покровськ та Селидове.

"Коли ми дивимося статистику - немає жодного населеного пункту (в області, - ред.), який би не був обстріляний. Найгаряче - це Авдіївка, що обстрілюється практично цілодобово, Вугледар, Торецька громада - це за цю добу", - уточнив Кириленко.