В Росії проводять неоголошену мобілізацію – розвідка

Прямий

Українська розвідка вже має підтвердження того, що на території Росії таки почали проводити приховану мобілізацію.

Такі дані озвучив голова Генерального управління розвідки України генерал-майор Кирило Буданов, повідомляє 24 канал.

Буданов зазначив, що зараз це справді на часі, оскільки керівництво Росії дуже активізувалося в цьому плані.

“Я зараз це підтверджую – Росія проводить приховану мобілізацію. Вона йде двома шляхами. Перший – фактичні дії, які й називаються прихованою мобілізацією. А друге – це використання резервістів, у них це називається “БАРС” (боевой армейский резерв страны – ред.)”, – пояснив глава ГУР.

Він додав, що резервістів ворога залучають до виконання бойових дій на короткострокові контракти. В Україні вже навіть є полонені росіяни, яких привезли воювати саме за такою системою.

За його словами, Росія не наважується проводити відкриту мобілізацію, бо в умовах накладених економічних санкцій, економічні удари будуть більш значними, а населенню буде важко пояснити, навіщо вона потрібна, адже в офіційних заявах керівництво країни каже, що “все йде добре”.

Також, за даними нашої розвідки, в Росії почали задумуватися над змінами в законодавстві. Мовиться про ті норми, які стосуються призову.

Передусім хочуть зробити, щоб призов можна було оголошувати не 2 рази на рік, а в будь-який час. Окрім цього хочуть посилити відповідальність за ухилення від проходження військової служби.

Як повідомляв “Прямий”, для поповнення резервів окупаційних військ РФ продовжує заходи прихованої мобілізації. Наразі основна увага агітаторів приділяється набору “добровольців” з числа російських “казаків” та безробітних.

24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.