У Маріуполі росіяни намагаються прорватися на «Азовсталь»

Укрінформ

Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

«Маріуполь. Азовсталь. Окупанти під прикриттям обстрілів намагаються по землі прорватись всередину заводу. Практично в прямому етері. Ситуація день у день стає складнішою», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна закликала Радбез ООН евакуювати поранених з «Азовсталі»

Як повідомляв Укрінформ, бійці полку «Азов» разом з побратимами понад 75 днів тримають оборону в Маріуполі. В укриттях заблокованого ворогом заводу «Азовсталь» перебуває близько 600 важкопоранених бійців, яким через відсутність медикаментів і брак медиків не можуть надати належну допомогу. Територію меткомбінату росіяни постійно піддають обстрілам з усіх видів озброєння, зокрема, з літаків і корабельної артилерії, та раз у раз намагаються штурмувати.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що спецоперація з евакуації з «Азовсталі» почнеться з порятунку важкопоранених військовослужбовців та відбуватиметься в кілька етапів.

Раніше Україна запропонувала росії обміняти важкопоранених бійців із «Азовсталі» на полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополонених. За словами віцепрем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, військовим шляхом деблокувати «Азовсталь» наразі неможливо. Захисники «Азовсталі» здаватися в полон не збираються, а росіяни не погоджуються на процедуру «екстракшн».

Фото: Sky News