Жінка вирвалася з Маріуполя з хворим чоловіком і розповіла про все, що там діється

Znaj.ua

Олена Верескун зараз також займається пошуком своїх студентів, ретельно збираючи інформацію про кожного з них. Врятуватися вдалося не всім.

Олена Верескун, в.о директора Маріупольського електромеханічного технікуму, змогла вирватися з-під обстрілів російських військових. Вона разом з хворим чоловіком потрапила у Тернопіль і розповіла про ті жахіття, які довелося пережити у рідному Маріуполі.

Історію жінки опублікували на фейсбук-сторінці Тернопільської обласної державної адміністрації. Зараз пані Олена продовжує боротьбу на своєму фронті, адже їхній навчальний заклад вдалося перемістити на Тернопільщину та відновити освітній процес.

Олена Верескун зараз також займається пошуком своїх студентів, ретельно збираючи інформацію про кожного з них. Відомо, що частині її студентів вдалося вибратися на підконтрольні території, проте є і втрати.

Проте, пані Олена не втрачає надії й вірить, що перемога уже скоро, а відповідно, вони з чоловіком зможуть повернутися у рідний Маріуполь. А потім і провести вступну кампанію у своєму навчальному закладі.