У Херсоні окупанти вбили ув'язненого в слідчому ізоляторі - розпочато розслідування

МОСТ

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 11 травня 2022 року військовослужбовці рф спільно з начальником херсонської колонії, який підозрюється у держзраді, необґрунтовано застосували вогнепальну зброю до ув'язнених та засуджених, що утримуються в Херсонському слідчому ізоляторі. Як наслідок, вбито одного з ув'язнених.

Крім того, військовослужбовцями рф взято в полон четверо осіб, серед яких виконувач обов'язків начальника слідчого ізолятора та начальник оперативного відділу.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на швидке,повне і неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.

Правоохоронці вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил російської федерації.