Поранений Герой з Волині сподівається на евакуацію з «Азовсталі»

Волинь#infa

«Українська правда» розповіла про кількох захисників Маріуполя, які продовжують в повному оточенні на заводі «Азовсталь» битись за Україну Серед них є 20-річний Ігор Мизовець («Нейт») родом із Волинської області. Воїн поранений і потребує евакуації.
«УП» розповідає, що хлопець з дитинства мріяв стати військовим. Спочатку закінчив Шацький лісовий технікум, як просили батьки. Вони мріяли, що син продовжить навчання в університеті.
Снайпер прострелив йому ногу, кулю не вийняли. Немає рентгену.
Але Ігор обрав шлях мрії – сам пішов до військкомату, взяв повістку до армії. Батькам повідомив про своє рішення постфактум.

– В армії прослужив 2 місяці й підписав контракт. Спочатку служив у Луцьку, потім почав говорити, що хоче перевестись в інше місто – у Маріуполь. Я не хотіла, щоб син туда їхав, оскільки там небезпечно, це зона ООС. Він нікого не слухав – зробив, як весь час мріяв. 13-го грудня уже був у Маріуполі, розповідав, що йому все подобається. А 24-го лютого подзвонив і сказав, що почалась війна, запитав, чи тихо у нас. Також попросив забрати молодшого брата і їхати за кордон, – розповідає мама воїна Олена.
Потім з Ігорем зник зв’язок. Олена писала скрізь, куди могла і врешті дізналася, що син отримав поранення:
– 17-го травня буде місяць, як він лежить в «Азовсталі». Снайпер прострелив йому ногу, кулю не вийняли. Немає рентгену. Два раза їх завалювало в бункері. Казав, що в них зараз є два варіанти: візьмуть в полон або, не дай Бог, розстріляють. Я не знаю, куди мені звертатись, кого просити, щоб допомогли його врятувати…