Олексій Резніков: «Україна входить у довгострокову фазу війни»

Оперативна Україна інфо

Україна входить у нову довготривалу фазу війни після того, як до 9 травня росія зазнала стратегічної поразки та знизила масштаб своїх цілей до оперативно-тактичного рівня.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на заяву міністра оборони України Олексія Резнікова.

За його словами, до 9 травня рф зазнала стратегічної поразки – не змогла знищити українську Державу шляхом військової інтервенції та зміни влади на російських маріонеток:

«Ми змусили її зменшити масштаб цілей до оперативно-тактичного рівня. На цьому фоні ми входимо до нової – довготривалої – фази війни».

Резніков уточнив, що для того, аби перемогти в ній, потрібно ретельно планувати свої ресурси та уникати помилок, проектуючи свою силу так, щоб ворог не витримав.

«Наразі відбувається стратегічний злам на користь України. Цей процес триватиме певний час. У довгостроковій перспективі ці тенденції роблять поразку росії неминучою. Водночас я хочу наголосити наступне. На нас очікують надзвичайно складні тижні. Скільки їх буде – точно не скаже ніхто. У цей період ми будемо тримати оборону переважно власними силами проти оскаженілого від люті агресора», – сказав міністр.

І додав, що понад 1,5 тис. українських воїнів вже навчаються чи найближчими днями розпочнуть опановувати техніку наших партнерів:

«Поки важке іноземне озброєння урівноважить сили і забезпечить злам на користь України, мине час. Зараз його присутність точкова, це треба розуміти».

Читайте також: Ганна Маляр: «Україна виграла першу фазу війни з росією, але попереду ще тривалий етап боротьби»

Джо Байден підписав ленд-ліз для України: що це означає

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко