"Вони плакали, благали мене – я їх однаково стріляв". Російський окупант налякав дружину розповідями про свої звірства в Україні

Гордон

Російські окупанти, які вдаються до звірств на війні в Україні, стали лякати своїх дружин. Про це свідчить розмова окупанта зі своєю дружиною, перехоплення якої 13 травня у Facebook опублікувала Служба безпеки України.Як зазначили у відомстві, дружини російських військових "із жахом чекають на повернення чоловіків додому, оскільки звірства, які вони скоюють на нашій землі, змінили психіку ворожих солдатів".
"Я можу взяти людину і в голову "бам"... Із кулемета, "Калашникова", з ПКМа... 100 людей прошити, так. Голову відірвати! Ти що, у це не віриш? Насте, я довбой...бом став, я взагалі ...банутим став", стверджує окупант.
У відповідь його дружина запитує, як вони зможуть жити разом після того, що сталося.
Загарбник, зі свого боку, не хвилюється щодо цього і далі розповідає про свої звірства в Україні: "Коли були цивільні, я цивільних у окопи кидав. Усім по голові стріляв, убивав їх. Вони плакали, благали мене я їх однаково стріляв. Насте, ти на мене не дивися, те, що я в тебе такий "добрий". Я в тебе який є, я приїду таким, який є".
У СБУ заявили, що в розпорядженні спецслужби вже є контакти, особисті дані та зізнання російського загарбника у скоєних злочинах.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)