Двоє захисників з Кіровоградщини загинули у війні з РФ

UA: Cуспільне мовлення

13 травня Суспільному стало відомо про загибель у боях з російською армією двох військових з Благовіщенської ромади Кіровоградської області Ростислава Сингаєвського та Олександра Сідлецького. Про загибель бійців написали на Facebook-сторінці громади.

Капитан Ростислав Сингаєвський 1996 року народження, командував 2-ю десантно-штурмовою ротою 1-го десантно-штурмового батальйону 95-ї Одеської штурмової бригади Збройних Сил України. Загинув 11 травня під містом Ізюм Харківської області, під час виконання бойвого завдання.

Прощатимуться із захисником 14 травня об 11:00 годині у місті Благовіщенське, вул. Чехова, 107. У військового залишилась мама, дружина та брат.

12 травня у Благовіщенську попрощались з сержантом механізованого взводу механізованої роти Олександром Сідлецьким. Він загинув 9 травня у Миколаївській області під час мінометного обстрілу при виконанні бойового завдання. 23 червня 2022 року бійцю мало б виповнитись 39 років. У нього залишились мама, дружина та діти

Читайте також П'ятеро захисників України з Кіровоградщини загинули на війні з РФ П‘ятьох бійців, що загинули внаслідок ракетного удару по Канатовому, нагородили орденом "За мужність" Військових з Кіровоградщини президент посмертно нагородив орденами "За мужність". 7 травня Суспільне писало про трьох загиблих бійців з Кіровоградської області, інформацію про яких опублікували на офіційних сторінках громад. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб