Заступник командира полку "Азов" розповів, що вони їдять раз на день і п'ють технічну воду

Гордон

Заступник командира полку Нацгвардії "Азов" Святослав Паламар (позивний Калина) в інтерв'ю "BBC News Україна", опублікованому 12 травня, повідомив, що захисники Маріуполя Донецької області змушені харчуватися раз на день і пити технічну воду."Деколи раз у день, деколи без їжі. Як коли. Ситуація погана, насправді важка. Ми розтягуємо все, що маємо, ділимося. Вода... Тут є деякі запаси. Плюс технічна вода, яку ми кип'ятимо і п'ємо", розповів військовослужбовець.

Він також зазначив, що бійці часто хворіють.

"Дається взнаки недостатнє, обмежене харчування, постійні підпали, горіння, дим, отруйні речовини, які кидають сюди", сказав Калина.

За словами заступника командира, на "Азовсталі" критична ситуація з медикаментами та лікуванням поранених військовослужбовців.

"Від поранень кожен день гинуть наші військовослужбовці. У нас немає достатньо антибіотиків, немає достатньої кількості перев'язочних матеріалів, наш шпиталь піддається бомбардуванням. У нас багато контужених, багато вбитих. Ситуація катастрофічна. Поранених треба негайно евакуйовувати. Для того щоб їх евакуювати, треба, щоб наш головнокомандувач, наш головком приклали всіх зусиль і звернулися до всіх міжнародних організацій і надали допомогу нашим солдатам, які, повірте, заслужили на це", наголосив Калина.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)