Евакуйовані з Маріуполі повідомили, що російські окупанти допитують дітей — Петро Андрющенко

UA: Cуспільне мовлення

Останні евакуйовані з Маріуполю повідомляють, що росіяни вже дійшли до допитів дітей. Таку інформацію у своєму телеграм каналі опублікував радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Після допиту батьків у їх присутності починають уточнюючий допит дітей щодо подробиць. Намагаються спіймати батьків на неправді", — додав Андрющенко.

Що відомо У кінці квітня російські окупанти посилили фільтраційні заходи у заблокованому Маріуполі. Аби потрапити в місто тепер окрім паперу про проходження фільтрації тепер необхідна ще й місцева реєстрація. Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня. Українські військові тримають оборону на території комбінату "Азовсталь". Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню. Читайте також Жителі Маріуполі стоять у черзі за їжею У Маріуполі армія РФ долучає місцевих жителів до збору вбитих людей Вбитих армією РФ людей продовжують звозити до братської могили біля селища Виноградне

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber