Орки спробували атакувати на Криворізькому напрямку, але отримали гідну відсіч

NikopolNews

Орки спробували атакувати на Криворізькому напрямку, але отримали гідну відсіч і відступили. Про це розповів мешканець селища Нововоронцовка, що на Херсонщині, волонтер Дмитро Бурлай, передає Nikopolnews. За словами Дмитра Бурлая, на даний час гаряча точка – це село Осокорівка. Саме тут вчора ворог намагався атакувати українські позиції, але отримав гідну відсіч та відступив. Сьогодні рашисти здійснювали обстріли села. Є поранені серед цивільного населення.

Однак наші ЗСУ вдало відпрацьовують позиції ворога. Добре дісталося окупантам біля сіл Новоолександрівка, Біляївка. Є позитивні зрушення і в інших селах. Віра в те, що рашисти покинуть наші окуповані села з кожним днем зростає, – каже Дмитро Бурлай.

Він попередив, що руху в окуповані села через “Кавун” немає. Сьогодні мешканець Херсона спробував проїхати тією дорогою, однак окупанти розстріляли біля “Кавуна” його авто. На щастя, людина залишилася живою.

Тому ще раз попереджаю: йдуть бойові дії. Якщо вам повідомляють, що це небезпечно для вас, значить так воно і є. Зараз не до жартів, – звернувся до громадян Дмитро Бурлай.

Він також розповів, що у регіоні продовжують свою роботу волонтери. Мешканцям доставляють продукти, газ, предмети першої необхідності. Здійснюється робота з ВПО, які знайшли притулок в селищі. Сьогодні я відзначу наших працівників поліції. Коли було тяжко поранено жительку с.Осокорівка і не було можливості її вивезти до лікарні через постійні обстріли території, працівники поліції (особисто був свідком) без роздумів відправилися на її порятунок. Жінку довезли до лікарні, де їй зараз надають першу допомогу, – поділився історією Дмитро Бурлай.

Таких історій в Україні дуже багато. Українці масово проявляють героїзм, тому ніхто не зможе нас перемогти, і ми обов’язково виженемо ворога з рідної землі!