Війна закінчиться до кінця року - Буданов

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю Sky News сказав очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

“Переломний момент настане у другій половині серпня. Більшість активних бойових дій завершаться до кінця цього року. У результаті, ми відновимо українську владу на усіх територіях, в тому числі на Донбасі та в Криму”, - сказав Буданов.

Читайте також: Україна виграє війну, якщо матиме достатньо зброї – Кулеба

За його словами, в росії вже йде підготовка замаху, направленого на повалення путіна, а сам президент росії важко хворий на рак.

Буданов зауважив, що Україна має чудову розвідувальну інформацію з росії. “Ми все знаємо про нашого ворога. Ми дізнаємося про їх плани майже одразу, як вони їх створюють”, - зазначив розвідник.

Читайте також: Україна входить у довготривалу фазу війни - Резніков

Він додав, що не здивований постійними поразками росії в Україні. “Європа бачить в росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми вісім років б’ємося із росією і можемо сказати, що широко розрекламована російська міць - це міф. Це не сила, це - навала людей зі зброєю”, - підсумував Буданов.

24 лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. російські війська проводять масовані бомбардування та обстріли мирних українських міст і селищ, розв’язали масовий терор проти цивільного населення на тимчасово захоплених територіях.