Невдала переправа росіян через Сіверський Донець свідчить про тиск на її командирів - Міноборони Британії

mind

Форсування річки перетворилося на ще одну Чорнобаївку

Нездатність російських військ форсувати річку Сіверський Донець на Донбасі демонструє ризики, на які готові піти їхні командири, намагаючись захопити територію в умовах значно повільнішого, ніж очікувалося, прогресу, йдеться у щоденному зведенні розвідданих Міністерства оборони Великої Британії.

«Переправа через річки в умовах конфлікту – дуже ризикований маневр і говорить про те, що російське командування зазнає тиску, щоб досягти прогресу у своїх операціях на сході України», – йдеться у твіті міністерства.

«Російським військам не вдалося досягти якихось значних успіхів, незважаючи на концентрацію сил у цьому районі після виведення та передислокації частин із Київської та Чернігівської областей», – йдеться у зведенні.

Українські ЗСУ в середу опублікували зображення російських танків, підбитих на березі річки Сіверський Донець, а міністерство оборони України заявило, що Росія «втратила значні бронетанкові маневрені елементи як мінімум однієї батальйонної тактичної групи».

Георгій Тука, екс-голова Луганської ОДА, підтвердив, що станом на 12 травня на берегах річки перебувало 73 одиниці знищеної російської техніки.