Ворог обстріляв Покровський район Донеччини: горіло підприємство вугледобувної галузі

Главком

13 травня ворожа армія вдарила по селі Новолуганське, внаслідок чого зайнялася покрівля у приміщенні агропромислового товариства. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Того ж дня зазнав руйнувань від ракетного обстрілу Покровський район Донеччини.

«Внаслідок атаки збройних сил РФ пошкоджено будинки мирних мешканців, заводське приміщення, а також підприємство вугледобувної галузі. Зруйновано дахи і вікна будівель, деякі приміщення вигоріли вщент. Відомості щодо постраждалих осіб та пошкодженої інфраструктури уточнюються», – йдеться в повідомленні.

За процесуального керівництва окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у п’яти кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни.

12 травня окупаційні війська РФ вкотре обстріляли з артилерійських установок місто Святогірськ Краматорського району. Під приціл потрапили житлові будинки та інші житлові споруди.

Крім того, з боку тимчасово окупованого м. Горлівка загарбники відкрили вогонь по Бахмутському району. У смт Нью-Йорк міста Торецьк пошкоджено приватну забудову.