На окупованих територіях планують вводити рублі

Gazeta.ua

"В командє Спартак замєна. Вмєсто Фьодора Черенкова на полє виходить Андрєй Тіхонов".

В Центробанку Росії кадрова ротація. З посади зампрєда, який відповідає за грошовий обіг, іде Міхаіл Алєксєєв. Йде з формулюванням "принял решение продолжить карьеру вне Банка России". На жаргоні ейчарів це означає "був звільнений раптово, нагло і зі свистом".

Його замінить якийсь собі Сєргєй Бєлов, кадровий військовий, випускник Ярославського воєнного училища, начальник департамента "польових учрежденій" банку Росії. "Польові учрежденія" це таких аналог воєнних полкових кас, військові установи, які підпорядковуються одночасно і Центробанку, і міністерству оборони, незалежні від системи комерційних банків.

Бєлов відзначився тим, що після окупації Криму керував відділенням Центробанку Росії в Севастополі

Цей Бєлов, до речі, відзначився ще й тим, що після окупації Криму керував відділенням Центробанку Росії в Севастополі. "В качестве переводчика решили взять каптера Геру Либермана. Либермана обнаружили лежащим на тюках со свежим исподним и нюхающим жидкость для выведения пятен" (с) ДМБ.

Насправді я не знаю, що значить ця кадрова рокіровка: щоб казати щось розумне, треба знати внутрішні розклади в тому Центробанку, я їх не знаю.

Але цікаво: кадрового банкіра, який багато років очолював російський UniCredit, за "совка" працював в міністерстві фінансів, на зампрєда Центробанку призначений відносно нещодавно два роки тому міняють на польового каптьора. Чий досвід роботи в ЦБ це на окупованих територіях та в регіонах.

Не кажучи взагалі про те, що грошовий обіг це така дуже спеціальна дисципліна, яка вимагає специфічних галузевих знань. Це ж вам не "полєвоє довольствіе" (згадується відомий анекдот про старого полковника, що плутав терміни) організовувати.

Виглядає воно для стороннього спостерігача так, що бойовою задачею російського Центробанку дійсно є якесь запровадження рубля на наших окупованих територіях

Виглядає воно для стороннього спостерігача на кшталт мене так, що бойовою задачею російського ЦБ дійсно є якесь запровадження рубля на наших окупованих територіях. Більш важливою задачею, ніж організовувати готівковий обіг у Росії, де з цим трохи зараз не дуже гарно, й завжди є можливість виникнення паніки через чергові санкції.

"В армии главное не упустить! глубокомысленно резюмировал каптер" (с) снова ДМБ.

Оригінал