Російські окупанти опублікували особисті контакти наречених та дружин українських воїнів з «Азовсталі»

Букви

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Як наголосив Андрющенко, “цинічність ворога зростає”. За його словами, російські окупанти тепер атакують не тільки захисників на “Азовсталі”, а й їхні родини.

Зокрема напередодні загарбники у соцмережах опублікували телефони та профілі дружин та наречених українських воїнів з маріупольського заводу.

“Найвищий рівень нелюдяності та цинізму. Ми всі у невідплатному боргу у захисників Маріуполя”, – написав Андрющенко. Нагадаємо, дівчина захисника Маріуполя Іллі Самойленка заявила, що наразі ніхто з української чи світової влади не намагався зв’язатися з нею та з іншими жінками та матерями воїнів на “Азовсталі”.

Також Кучма, Ющенко та Порошенко звернулись до лідерів країн світу, держав-членів Євросоюзу, США та Канади, Китаю, Туреччини, а також до ООН із закликом допомогти врятувати життя цивільних та військових українців, які оточені російськими військами на заводі “Азовсталь”.

Напередодні радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що російські окупанти намагаються прорватися до приміщення “Азовсталі”, де перебувають українські захисники та захисниці.