Тіла людей розтягнулися на 2,5 метри, на 1,5-річній дитині від російських куль не було жи­вого місця — фотограф

GreenPost

Моторошну історію про звірства у Бучі та Макарові розповів 21-річний Андрій-Олександр Ющенко, фотограф, журналіст, який наразі працює фіксером (супроводжує по Україні зарубіжних репортерів). Хлопець документує злочини російських окупантів і до цього часу не може повірити в те, що бачили його очі.

Він на власні очі бачив, що таке на­сильницькі вбивства. Був на ексгумації тіл біля церкви у Бучі, на території якої у братських могилах було закопано близь­ко трьох сотень людей. У кожній такій могилі по 50−60 тіл. За словами Андрія, із 55 замордованих, 48 мали кульові отвори у потилицях.

"На тілах я бачив сліди тортур, зґвалтувань — всі знущання орків завершувалися по­стрілом у голову", - додав фіксер.

Фотограф розповів деталі жаливого вбивства російськими окупантами шістьох людей, включно з дітками, в автівці. У Макарові на дорозі стояла розстрі­ляна з російської БМП цивільна машина — у салоні виднілося дитяче взуття, пам­перси. Коли підійшли ближче, на проді­рявленому капоті, дверях помітив слі­ди людських мізків, довкола була кров і шматки людського м’яса.

"У тій машині їхало шестеро людей: чоловік, його дру­жина, дитина, бабуся, ще одна жінка та її дитина. Очевидці згадували: після зни­щення цієї автівки окупанти вийшли зі своєї БМП і достріляли поранених. Се­ред трупів побачив півторарічну дитину — від російських куль на ній не було жи­вого місця. А інші люди із цього авто, по­шматовані великокаліберним кулеме­том, від куль розтягнулися на… два з половиною метри! На тих тілах не було голови", - зазрначив юнак.

До слова, ЗСУ б'ють окупантів їх же технікою - Укроборонпромом відновив трофеїв на 1,5 мільярда гривень.