Щось пішло не за планом: гауляйтер Нової Каховки переніс введення рубля аж на кінець року

24 канал

Росіяни на тимчасово окупованій Херсонщині досі намагаються ввести рубль. Однак загарбникам нічого не вдається.

Кожен план окупантів розвалюється. Про це в ефірі національного марафону розповів депутат обласної ради Сергій Хлань, повідомляє 24 канал.

Читайте також Російський рубль можуть заборонити в Україні

Плани окупантів провалюються

За його словами, в Новій Каховці плани із запровадження рубля анонсували ще на кінець березня – квітень. Однак наміри росіян провалилися.

Після цього гауляйтер заявляв, що рубль вже остаточно введуть в обіг із 1 травня. Його, мовляв, обов'язково прийматимуть в магазинах.

Але ми побачили, що і цей план провалили,
– наголосив Хлань.

Він зауважив, що сам гауляйтер відмовчується – і щодо введення рубля, і щодо "референдуму" в Херсонській області.

До речі! Запровадити рубль загарбники намагались і в тимчасово окупованому Генічеську. Однак досі їхні плани провалювалися. Введення рубля знову перенесли

Магазинами та ринками Нової Каховки і Каховки почали роздавати газети з інтерв'ю гауляйтера Нової Каховки Володимира Леонтьєва. У ньому він розповідав, що введення рубля остаточно ухвалять до кінця 2022 року.

"В них зараз все "до кінця року". В останніх заявах про "референдум" вони починають говорити про "кінець року". Відкладають, бо розуміють, що всі їхні плани руйнуються і вони нічого не можуть реалізувати", – відзначив депутат.

Він впевнений, в цьому регіоні до кінця 2022 року точно окупантів не буде. Адже наші Збройні Сили переходять в наступ. "Тому незабаром Херсонщину звільнимо. Нехай всі плани реалізовують собі в Сибірі", – додав Хлань.

Запровадження рублів на Херсонщині: що відомо Варто переглянути – херсонці масово щодня пропадають: дивіться відео