Процедура екстракції – єдиний вихід із "Азовсталі", – родичі захисників Маріуполя

24 канал

Родичі захисників Маріуполя переконані, що єдиним порятунком для їхніх близький, які зараз на заводі, може стати лише процедура екстракції. Інших варіантів, поки що, на жаль, немає.

Родичі захисників Маріуполя наголосили, що воїни, які перебувають на "Азовсталі" усвідомлюють, що у випадку проведення процедури, вони більше не зможуть повернутися до бойових дій. Про це родичі наших воїнів заявили під час пресконференції.

Зауважте Сім'ї захисників Маріуполя звернулися за допомогою до лідера Китаю Сі Цзіньпіня

Найкращий варіант для екстракції – Туреччина

Батько захисника Артема Вишняка, який зараз перебуває на "Азовсталі", наголосив, що Туреччина залишається найкращим варіантом для екстракції наших військових. Зокрема й через географічні причини, адже з Маріуполя наших воїнів можна евакуювати морем.

Всі, хто там (на "Азовсталі" – 24 канал) перебуває, вони бачать лише єдиний вихід. І це екстракція
– наголосив батька захисника.

Дружина прикордонника з "Азовсталі" зазначила, що наші захисники неодноразово зверталися до світу з проханням допомогти саме з процедурою екстракції.

Рідні звертаються за посередництвом у перемовинах про екстракцію до лідера Китаю Сі Цзіньпіна. Дружина прикордонника наголосила, що процедура може бути вигідною для всіх сторін:

Екстракція військових з "Азовсталі": головне Цікаво – прикордонники з "Азовсталі" показали свої умови на заводі: дивіться відео