У Борівській громаді на Харківщині окупанти передислокуються до Гороховатки

UA: Cуспільне мовлення

Російські військові, які перебувають у селі Підвисоке Борівської громади, передислокуються у Гороховатку.

Про це з посиланням на аеророзвідку написали у Telegram громади.

"Ймовірно, це пов’язано з переміщенням лінії фронту в результаті контрнаступу ЗСУ: гучні вибухи вночі та вранці було чути з боку Підвисокого, Бугаївки, Куньє. Кількість живої сили й техніки окупантів на території громади постійно змінюється. Рух ворога відбувається у напрямку Донбасу, частина ворожих сил потім повертається через Борову в напрямку Куп’янська з пошкодженою технікою. Частина російських військових та техніки зосереджені в населених пунктах громади та місцевих лісах", — йдеться у повідомленні.

Борівська громада нині перебуває під окупацією.

"Тимчасове керівництво громадою здійснює військова комендатура на чолі з російським комендантом. Допомагають окупантам поліцаї та місцеві колаборанти. Здебільшого рашисти місцевих жителів не чіпають, але здійснюють вибіркові недружні візити до родин учасників АТО/ООС, військовослужбовців, працівників поліції. Повідомляють про випадки, коли людям одягали на голови мішки, вивозили на допити, потім відпускали", — йдеться у повідомленні.

У частині населених пунктів громади фахівці відновлюють електропостачання.

"Подекуди став пробиватися мобільний зв'язок. Інтернет, як і раніше, відсутній. Магазини працюють, продукти та хліб завозяться, але ціни значно вищі, ніж до окупації. На деяких заправках можна заправити авто, які використовують газ з наявних доокупаційних запасів. Великою проблемою залишається відсутність бензину та необхідних ліків в аптеках. Немає також можливості перевести гроші в готівку", — йдеться у повідомленні.

Читайте також

ЗСУ продовжують контрнаступ на Ізюмському напрямку — Харківська ОВА