Ворог продовжує укріплятися на зайнятих позиціях на півдні України

0512.com.ua

На Херсонщині та Миколаївщині ворог продовжує укріплятися на зайнятих позиціях. А на окупованих територіях набирає обертів гуманітарна криза. ЗСУ 36 разів атакували позиції рашистів на півдні. Втрати орків ще підраховують.

Як повідомляє ОК “Південь”, колабораційна влада, призначена з некомпетентних осіб не здатна вирішувати адміністративні та економічні питання. Забезпечення регіону в ручному режимі ситуативними поставками продовольства, пального, ліків та іншим вже навіть не створює ілюзії добробуту. Самі колаборанти вишукують способи втекти від відповідальності та нав’язаних обов’язків до Криму.

“Не маючи сил та підтримки, ворог активних наступальних дій не веде. А зухвала спроба ворожої диверсійно-розвідувальної групи під прикриттям артилерійського вогню захопити спостережні пости в районі Токаревого успіху не мала. рашисти ретирувалися.

Також у командуванні відмічають, що вночі рашисти вдарили по Миколаєву реактивною системою залпового вогню “Смерч”. Вражено об’єкти приміської інфраструктури. Постраждалих нема.