У Скадовську звільнили бюджетників, які підтримали окупантів

Патріот Донбасу

Міський голова тимчасово захопленого російськими окупантами Скадовська Херсонської області звільнив усіх бюджетників, які перейшли на бік окупантів, або ходили 9 травня під російськими прапорами.

Про це Олександр Яковлєв повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я надав доручення припинити трудові відносини з усіма працівниками, які були залучені або брали участь у заходах, які організовувала „нова влада“ до 9 травня. Ті, хто підтримують заходи під прапорами країни-агресора, не будуть отримувати заробітну плату чи інші виплати з бюджетних коштів», — повідомив міський голова.

Він також зазначив, що окупаційна влада «запрошує» мешканців пройти «реєстрацію» для соціальних виплат. Мовляв, українські записи Україна знищила.

«Хочу повідомити, що це не правда. Усі дані зберігаються в державних реєстрах, які продовжують функціонувати», — наголосив мер.

Мер Скадовська запевнив, що Україна буде виплачувати усі соціальні виплати, не варто підігравати ворогу та збиватися на його манівці. Тим же, хто таки виконає «прохання» окупантів, буде дуже важко зберегти виплати у майбутньому.