Росія втратила третину сухопутних сил, тому не зможе наступати на Донбасі щонайменше місяць

mind

Паузи в наступі посилюватимуться, оскільки рф втратила значну частину мостового обладнання та безпілотників

Що сталося. Росія втратила темп наступу на Донбасі й зможе його відновити щонайменше через місяць.

Джерело. Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони Британії.

Деталі. Там зазначили, що системні проблеми у росії продовжують наростати. За останній місяць, «попри незначні досягнення на початку», росія не змогла захопити значної території України, а натомість «зберігає стабільно високий рівень виснаження».

«Станом на зараз росія, ймовірно, втратила третину сухопутних бойових сил, які вона зібрала в лютому (для нападу на Україну)», – зауважили у британській розвідці.

Там прогнозують, що паузи в наступі посилюватимуться, оскільки рф втратила значну частину мостового обладнання та безпілотників.

«Протягом усього конфлікту їм не вистачало російського мостового обладнання, що сповільнювало та обмежувало наступальний маневр. Російські БПЛА, що мають життєво важливе значення для тактичної обізнаності та керування артилерією, виявилися вразливими до української ППО», – зазначили британські розвідники.

Бекграунд. Незважаючи на втрати, ворог продовжує вести наступ на Лиманському, Сєверодонецькому, Авдіївському та Курахівському напрямках. Відзначається перегрупування військ противника на Лиманському та Бахмутському напрямках.