Окупанти атакували хімзавод, технікум та багатоповерхівки у Луганській області: є поранені

Букви

Про це повідомив Луганської ОВА Сергій Гайдай в Telegram. Приблизно ще 40% атак загарбники скерували на Гірську та Попаснянську громади. Вони знищили щонайменше 11 багатоповерхівок у нових та старих районах міста. Окупанти продовжують нищити будівлю технікуму, завод та виробничі цехи. Внаслідок атак отримали поранення три жителі Врубівки. У Новодружеську було поранено жінку та зруйновано два будинки. Зазнали руйнувань три будинки в Лисичанську від авіаудару та два в Рубіжному.

“Попаснянська та Гірська громади видаляються росіянами з мапи світу: стало відомо про дев’ять зруйнованих будинків в Комишувасі, чотири – в Тошківці, п’ять – в Золотому, два – в Троїцькому. У Комишувасі також є влучання в будівлі селищної ради та будинку культури. Є руйнування в Верхньокам’янці, Оріховому, Катеринівці”, – додав Гайдай. Нагадаємо, розпочалася вісімдесят перша доба протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Морально-психологічний стан російських бійців лишається низьким – вони продовжують зазнавати важких втрат.

Попри попередні розгромні поразки у боях з українськими військовими, росіяни знову готуються переправлятися через Сіверський Донець.