Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

У передмісті Львова знайшли «поклад» невідомої речовини

У передмісті Львова знайшли «поклад» невідомої речовини

Шоу-бізнесу

У передмісті Львова знайшли «поклад» невідомої речовини

7 липGalnet.fm

5 липня о 14:42 від начальника зміни ОКЦ ГУ ДСНС України у Львівській області надійшло повідомлення про те, що на межі Шевченківського району Львова та села Рясне-Руське ліворуч від дороги Львів-Яворів на ділянці 60х200 м виявлено невідому речовину темно-сірого кольору із синіми гранулами від якої іде різкий запах аміаку.

Про це Galnet повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Пакувальна тара була пошкоджена, речовина розсипана купками по всій площі зазначеної ділянки. Візуально було встановлено, що цю сипучу речовину привозили великогабаритними автомобілями об’ємом приблизно 15 м3. На місці події працівниками групи РХБЗ ЗТС ГУ ДСНС України у Львівській області проведено заміри та відібрано проби цієї сипучої речовини, вирізано з поліетиленових мішків написи та передано на експертизу в НДЕКЦ при ГУМВС України у Львівській області.

Фахівцями державної екологічної інспекції відібрано проби, дослідження яких буде проведено на базі власних лабораторій. За інформацією працівників ГУ Державної СЕС у Львівській області на межі житлової забудови перевищення ГДК небезпечних речовин у повітрі не виявлено. На місці події працювали відповідні служби ЦЗ області та Львова у складі 22 осіб та 7 одиниць техніки.

Яворівським РВ ГУ МВС України у Львівський області проводиться дослідча перевірка та вирішується питання про відкриття кримінального провадження.