П'ять найкращих серіалів Netflix, які сподобаються всім без винятку

На офіційному сайті американського стримінгового сервісу Netflix репрезентували рейтинг найпопулярніших серіалів на час публікації новини, які сподобаються всім без винятку. Видання "ГОРДОН" подає огляд перших п'яти стрічок із цього списку.

Перше місце у рейтингу посідає іспанський серіал "Паперовий будинок", знятий у жанрі кримінальної драми. Прем'єрний показ відбувся у травні 2017 року на місцевому телеканалі. Після успішного показу в Іспанії компанія Netflix придбала права на міжнародний показ. Наразі знято вже п'ять сезонів.

Прем'єра американсько-австралійського серіалу "Клікбейт", який посідає друге місце у рейтингу популярності, відбулася на Netflix у серпні 2021 року. За сюжетом головний герой серіалу виявляється залученим у кіберзлочини, а його рідні намагаються зрозуміти, хто за цим стоїть і чому.

Прем'єра французького серіалу "Люпен" відбулася на Netflix у січні 2021 року, а влітку продюсери презентували другий сезон. За сюжетом герой серіалу, якого сценаристи позиціонують як благородного злочинця, готує помсту за свого батька, який став жертвою членів багатої родини.

На четвертому місці за популярністю розташовано британський комедійно-драматичний серіал про життя школярів "Статеве виховання". Перший сезон серіалу, до якого входить вісім серій, компанія Netflix презентувала 11 січня 2019 року. Вже зняли три сезони. Прем'єру третього сезону запланували на 17 вересня.

П'ятірку лідерів завершує іспанський серіал "Еліта", прем'єра якого відбулася у жовтні 2018 року на Netflix. Наразі знято і показано п'ять сезонів. У серіалі йдеться про долю трьох підлітків – вихідців із робітничих сімей, які опинилися в елітній приватній школі. Конфлікт із заможними однокласниками призводить до вбивства.

Джерело: gordonua.com