Долає водні перешкоди: ВМС України отримали новий БТР-4Е (Фото, Відео)

БТР-4Е для Військово-Морських Сил розробили українські фахівці. Техніка отримала покращені характеристики для подолання водних перешкод.

Бронетехніка виконуватиме завдання для десантування з надводних десантних кораблів. Про це 8 червня повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

У процесі випробувань та тестувань бронемашина продемонструвала очікувані характеристики. Техніка зарекомендувала себе відмінно. Тепер бойову машину зможуть використовувати захисники.

Після додаткових типових випробувань з подолання водних перешкод у Міноборони вкотре пересвідчилися у перспективності цього зразка військової техніки. БТР-4Е важливий для оборони України й випадку атаки росіян із морського узбережжя. БТР-4Е є виключно українською розробкою, що пройшла повний цикл від «чистого аркуша» до постановки на озброєння.

Ймовірно техніку також застосовуватимуть у майбутніх навчаннях ВМС. Наразі військове керівництво подробиці не повідомило.

ASPI news повідомляло, що Укроборонпром передав Міноборони 12 бронетранспортерів. Також в Україні відремонтували найбільший корабель українських десантних військ.