Канадський банк надав фінансову допомогу пораненому захиснику України

Канадський банк UCU (Торонто) у рамках проєкту допомоги українським важкопораненим військовослужбовцям «УКС допомагає Україні» передав одноразову фінансову допомогу для пораненого захисника України Володимира Петрова.

Про це у Фейсбуці повідомив активіст Юрій Ліпар.

«Цього разу наші дороги завело в місто Березне, що на півночі Рівненської області. Тут живе важкопоранений боєць Української армії – Володимир Петров, який пішов на російсько-українську війну добровольцем у 2016 році. Він родом з Макіївки, тому три рази продовжував контракт з надією, що наша армія ввійде в це місто і він побачить там своїх рідних. Але куля російського снайпера поміняла всі плани солдата», – йдеться в повідомленні.

Володимир служив в окремій механізованій бригаді імені короля Данила, яка, за іронією долі, дислокувалась біля Мар'їнки. Під час одного з обстрілів російський снайпер поцілив йому в стегнову кістку і розтрощив її. Маючи при собі аптечку, він самотужки стягнув жгутом ногу і перемотав бинтом. Далі були медзаклади Курахово і Покровська, Харківський і Вінницький госпіталі.

Володимир Петров переніс декілька операцій. Реабілітацію проходив у Львівському військовому госпіталі. На сьогодні доброволець пересувається з допомогою милиць чи на візку. Його одна нога коротша за іншу на 6 см.

Захисник України потребує постійної реабілітації.