Мінцифри затвердило єдиний стандарт якості держсервісу

Перший діловий

В Україні більше семи тисяч державних органів з надання послуг українцям відповідатимуть новим вимогам. Міністерство цифрової трансформації запровадило єдині стандарти якості державного сервісу.

Про затвердження даного наказу передає пресслужба відомства.

Як пояснили у Мінцифри, дане рішення покликане на практиці реалізувати сучасний клієнтоорієнтований підхід в українських держустановах, наблизивши рівень сервісу до європейських і світових стандартів. Також полегшиться робота працівників Центрів надання адмінпослуг та інших офісів з надання адмінпослуг, оскільки з’явиться чіткий алгоритм дій у типових ситуаціях та шляхи реагування у різних ситуаціях.

У наданні послуг з’явилися вимоги:

Розширилися певні вимоги: безбар’єрне надання сервісу різним групам населення (жестова мова, онлайн-перекладач); адаптація простору очікування та обслуговування для людей з інвалідністю, громадян з дітьми та будь-якого зросту, допомога їм під час візиту.

При цьому державні органи мусять бути безбар’єрними для людей з інвалідністю. А документи на прохання мають надаватися збільшеним шрифтом, а то й шрифтом Брайля, а інформація – жестовою мовою, зауважили у Мінцифри.

Стандарти поширюються на ЦНАП, сервісні центри МВС, державні міграційні служби та всі держоргани, що надають адмінпослуги.

Нагадаємо, що міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, скільки налічується користувачів у застосунку «Дія».

Раніше повідомлялося, що Мінцифри має намір покрити інтернетом усі дороги наступного року.