Відомі блогери, журналісти, політики і громадські діячі закликають українців 17 січня вийти на захист демократії

Forpost

Для оголошення політично мотивованої підозри п’ятому президенту України, лідеру «Європейської Солідарності» Петру Порошенку чинний глава держави Володимир Зеленський спеціально обрав період закордонного відрядження лідера опозиції, коли він у різних столицях світу працює над зміцненням міжнародної коаліції на підтримку України на тлі агресивних намірів РФ.
17 січня Петро Порошенко заплановано повертається до України. Відомі військові, блогери, журналісти, політики, громадські діячі та митці на своїх сторінках в соцмережах закликають українців зустріти лідера опозиції і заявити про неприпустимість політичних переслідувань та наступу на демократію. Про свій намір приїхати до Києва наступного понеділка вже заявили сотні користувачів мереж. З’явилась навіть реп-композиція, присвячена поверненню п’ятого Президента з відрядження.

Юрій Бірюков, волонтер, блогер Віктор Уколов, політолог. Олег Синютка, народний депутат, ексголова Львівської ОДА Ігор Артюшенко, народний депутат восьмого скликання.

Андрій Карпов (Полтава), блогер, волонтер Олександр Погребиський, ветеран АТО, блогер Андрій Смолій, політолог Гліб Бабіч, ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас, ветеран АТО, блогер, підприємець Нагадаємо, 20 грудня оголосили підозру у державній зраді. В той час адвокати Петра Порошенка заявили, що будь-які таємні рішення про арешт Порошенка незаконні і означають, що Зеленський вимагає шоу «під ялинку»