Голова Нацполіції каже, що не отримував премій від часу призначення

Укрінформ

Про це він заявив у інтерв’ю «Цензор.нет», передає Укрінформ.

«Наказ про премію Клименку підписує міністр внутрішніх справ. Клименко не мав премії з моменту призначення», - сказав посадовець.

За словами Клименка, його зарплата становить 120 тисяч гривень (124 тисячі гривень із ПДФО).

«Премій я не отримую. У мене робочий день 16-18 годин. Розумію, що ця цифра у 120 тисяч може когось дратувати. Я теж був старшим лейтенантом, був час, коли не отримував зарплати по пів року. Такого не можна допускати взагалі», - заявив голова Нацполіції.

Водночас, коментуючи законодавчу ініціативу щодо можливості підробітку для поліцейських, Клименко зазначив, що поліцейський має отримувати гідну зарплату за свою роботу. «Але якщо неможливо забезпечити достойне грошове забезпечення, ми маємо надати поліцейським за власним бажанням та в законний спосіб можливість додаткового заробітку», - заявив очільник НПУ.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявляв, що у МВС розглядають ініціативу щодо надання працівникам поліції можливості підробляти у неробочий час, наприклад на охороні об'єктів.

У Верховній Раді 20 грудня 2021 року зареєстровано проєкт закону, яким пропонується надати особам, які мають спеціальні звання молодшого та середнього складу поліції, працювати за сумісництвом в органах поліції охорони.

Крім того, 6 січня у ВР зареєстрований проєкт закону про внесення змін до статті 94 Закону "Про Національну поліцію" щодо осучаснення розміру грошового забезпечення поліцейських, який передбачає суттєве збільшення посадових окладів - до понад 24 тисяч гривень.