Сніг і морози до -19°C: якою буде погода 13 січня

Букви

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У західних областях буде хмарно з проясненнями. У більшій частині регіону очікують сніг із дощем. Вдень температура повітря опуститься до -5…+1 градусів, а вночі стовпчик термометра покаже -10…-15.

У Центрі і на Півночі буде переважно хмарна погода. Очікується сніг. Стовпчики термометрів вдень покажуть -1…-5 градусів, вночі мінімальна температура повітря становитиме -19.

На Сході України вдень прогнозують від -4 до -11 градусів. Вночі буде -12…-19. На Півдні денна температура становитиме -1…-5 градусів, вночі стовпчик термометра триматиметься на рівні -9…-14.

У Києві буде хмарно, очікують сніг. Температура повітря досягне -1…-3. Вночі стовпчики термометрів опустяться до -16…-18 градусів. Нагадаємо, торік океани світу акумулювали максимальну кількість тепла з початку інструментальних досліджень. Тобто протягом останніх 60 років. Учені стверджують, що нагрівання океану є наслідком діяльності людини.

Нагадаємо, що цьогоріч Європа зустріла найтепліший Новий рік в історії.

“М’якші” зими, які стали нормою останніми роками на Землі, можуть бути не менш руйнівними для людини та природи, як палюче сонце улітку. Вплив аномально теплих зим на природу варіюється від руйнівного впливу на сільське господарство до підвищення ризиків виникнення стихійних лих та небезпечних погодних явищ.

На Алясці температура повітря сягнула рекордних +19,4°C.