Україна відновила потенціал морської піхоти - віцеадмірал Тарасов

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю британському телеканалу Sky News заявив заступник командувача ВМС України віцеадмірал Андрій Тарасов.

«Якщо ви хочете миру, ви повинні бути готовим до війни. З 2014 року ми зосередилися на відновленні морської піхоти та берегової артилерії. Ми відновили їхній потенціал. На даний момент сили, які ми маємо на узбережжі, здатні відбити будь-який десант противника», - сказав він.

Тарасов також висловив впевненість, що інші підрозділи українських Збройних сил зможуть допомогти військово-морському флоту захистити берегову лінію, якщо це буде необхідно.

За його словами, Велика Британія є важливим союзником, який підтримує зусилля України щодо закупівлі нових військових кораблів та озброєння, включаючи ракети, а також відновлення інших військово-морських баз.

Як повідомляв Укрінформ, США законтрактували вже 10 катерів Mark VI для подальшого постачання ВМС України по лінії американської програми міжурядових закордонних військових продажів Foreign Military Sales.