У Дніпрі попрощалися з 23-річним Іллею Супруном, який загинув на Донбасі

UA: Cуспільне мовлення

У Дніпрі відбулася церемонія прощання з 23-річним лейтенантом Іллею Супруном, який загинув на Донбасі. Кореспонденти Суспільного побували на прощальній церемонії.

Військовослужбовець 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, командир взводу, лейтенант Ілля Супрун загинув 10 січня в районі селища Крута Балка Ясинуватського району Донецької області. Під час відновлення мінно-вибухових огорож, Ілля отримав смертельне поранення - підірвався на невстановленому вибуховому пристрої.

Ілля Супрун жив із мамою у Дніпрі. Він був випускником Дніпровського ліцею інформаційних технологій. Ілля закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Одразу після закінчення навчання, у 2020 році він уклав контракт та відправився на фронт. Спочатку служив у Гвардійському, а потім - на Донбасі. У він пробув 5 місяців.

Попрощатися із Іллею Супруном прийшли його побратими, рідні, друзі та інші жителі Дніпра.

Анатолій, який служив разом з Іллею Супруном, розповів, що Ілля був для нього не тільки побратимом, а й справжнім другом.

"Я ще не зустрічав таких щирих та відданих своїй справі людей. Ілля був справжнім патріотом, справжнім воїном за духом. Він дуже сильно вірив у те, що робив. До того, як я із ним познайомився, я не знав, що можна так сильно вірити і так щиро", - розповів Анатолій.

Сусідка Іллі Супруна, Лілія Рогозіна, розповіла, що знала Іллю з дитинства.

"Він був дуже добрий та чуйний хлопець, усіх любив. Завжди заходиву у гості, коли приїжджав з армії, питав, чи треба якась допомога. Для мене він був, як рідний, тому мені дуже боляче зараз. Він дуже добре навчався у ліцеї, але завжди мріяв про армію і поступив у військову академію. Він хотів служити Україні, це була його мрія. Ілля був справжній патріот", - розповіла жінка.

Читайте також

- На Донбасі загинув боєць 25-ї повітряно-десантної бригади з Дніпропетровщини

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро