В ЗУНУ відбулася робоча зустріч із у межах програми «Ініціатива Єднання»

Тижневик "Номер один"

З ініціативи Міністерства освіти і науки України, Західноукраїнський національний університет долучився до програми «Ініціатива Єднання», що започаткована Британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group». Компанія надає можливість співпраці українським закладам вищої освіти з університетами-побратимами у Британії за схожим профілем, спеціальностями, програмами. Метою «Ініціативи Єднання» є налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії, США та створення довгострокових стратегічних альянсів між університетами.

10 травня 2022 року, відбулась перша робоча зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксани Десятнюк із представником компанії «Cormack Consultancy Group» та представниками університету Де Монфорт (De Monfort University), Великобританія. Користуючись нагодою, проректор висловила слова глибокої вдячності колегам із Британії, за підтримку, допомогу, яку отримує наша держава, як зі зі сторони уряду Великобританії, так і кожного британця зокрема.

Оксана Десятнюк розповіла про класичний університет Тернополя, презентувала ключові вектори розвитку університету у освітній, науковій, культурній сферах. Сторони обговорили пропозиції та перспективи співпраці, визначили етапи налагодження двосторонньої співпраці між університетами.

За результатами зустрічей ЗУНУ та Університету Де Монфорт (De Monfort University), задля реалізації міжнародних проектів та можливостей спільно з колегами з Великобританії, залучатимемо представників професорсько-викладацького колективу та студентства ЗУНУ.