У Дніпрі попрощалися із загиблим лідером велоруху Максимом Семеновим

ОСН

Макс Семенов був лідером велоруху регіону. Долучав до спорту інших. Займався і бодібілдингом, і екстримом. Та найбільше захоплювався велосипедом. Для нього це був найкращий засіб пересування.

«Макс створив нашу громадську організацію і став її першим президентом. Доклав багато зусиль, щоб зробити проїзд на велосипеді містом безпечнішим. Так у Дніпрі з’явилися перші велодоріжки, – розповів президент Дніпровської асоціації велосипедистів Андрій Майбродський. – Ми разом влаштовували велопробіги до різних дат. Багато було покотеньок цікавих».

Він додав, що Максим створив велошколу. Навчав і дітей, і дорослих кататися на велосипеді за власною методикою. Аби опанувати їзду на двохколісному, в «учнів» почасти вистачало і півгодини.

«Максима пам’ятаю як завжди усміхнену, привітну, добру людину, – сказав голова Дніпровелоклубу Дмитро Пєвцов. – Це велика втрата. Після Перемоги обов’язково продовжимо його справу з розвитку велоінфраструктури Дніпра».

Провести Максима Семенова в останню путь друзі й соратники приїхали на велосипедах.

«Він був найкращим із нас. Ніколи не лихословив. Світла людина, яку поважали та любили, – поділився друг Максима, журналіст Влад Войцеховський. – Це втрата для всього людства. Проженемо ворожих тварюк. Відновимо школи, міста. Та людей, на жаль, не повернемо. Однак продовжимо створювати велодоріжки, як того хотів Макс».

Максиму Семенову було 49-ть. У нього залишилися син та донька.