Для героїчного пса Патрона від Рекса: пес із польського мультсеріалу привітав українського пса-сапера

Букви

Про це повідомляють #Букви.

Відповідний малюнок з двома собаками – польським з мультсеріалу та реальним українським собакою-сапером – опублікували на сторінці Фундації Лехослава Маршалека, автора мультсеріалу про Рекса.

На малюнку Рекс передає Патрону медаль, а внизу підпис – “для героїчного пса Патрона від Рекса”. “Рекс” виходив на телеекрани з 1967 по 1988 роки, набув значної популярності за межами Польщі і транслювався у багатьох країнах. У місті Бельсько-Бяла, де знімався серіал, “Рексу” навіть встановили пам’ятник. Нагадаємо, 61-річний мешканець Маріуполя Ігор подолав майже двісті кілометрів, аби дістатися з розбомбленого росіянами міста до Запоріжжя. Чоловік разом із собакою Жужею пройшли пішки п’ять днів, поки їх не зустрів водій вантажівки.

Також повідомлялось, що очільник Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба дав прихисток цуценятку з Маріуполя, господарі якого зникли безвісти.

Окрім цього, поряд із професійними військовими Україну часто захищають й чотирилапі друзі. Чергова героїчна історія пса-розвідника, на ім’я Вася, вразила українців. Кане-корсо, котрий роками служив у розвідувальному підрозділі морської піхоти, аби не втрапити у полон до окупантів мусив відгризти собі лапу.