Перевірки на дорогах
Перевірки на дорогах
Перевірки на дорогах
У Сумах та області інспектують транспорт, який здійснює масові перевезення.
Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті спільно з ДАІ посилили контроль та нагляд за безпекою перевезень автобусами, дотриманням перевізниками вимог безпеки при виконанні нерегулярних, регулярних спеціальних пасажирських перевезень.
Окрім перевірок проводять профілактичну роботу. Перевізникам нагадують про необхідність додаткових інструктажів із водіями, додержанні режиму праці та відпочинку водіїв, інших нормативно-правових актів з питань безпеки перевезень.
Місячник з безпеки дорожнього руху «Увага, серпень-масові перевезення» триватиме до кінця серпня.
За інформацією УДАІ в Сумській області, за шість місяців поточного року за участю водіїв автобусів у регіоні трапилось 49 дорожньо-транспортних пригод. 15 аварій – із вини кермувальників пасажирського транспорту. У цих ДТП 12 людей загинули, вісім отримали травми.