У Сумах поліцейські проводять превентивні заходи щодо протидії порушень карантинних обмежень

SumyToday

Профілактичні перевірки за участю поліції та держпродспоживслужби спрямовані на перевірку дотримання суб’єктами господарювання та громадянами карантинних обмежень.

Ці обмеження передбачають: обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту у громадських місцях та транспорті; термометрія на входах до ринків, закладів торгівлі та харчування; наявність розмітки для дотримання соціальної дистанції між клієнтами; наявність на входах у заклади дезинфікуючих засобів.

Співробітники Сумського районного управління поліції спільно з представниками держпродспоживслужби проводять превентивні заходи, спрямовані на забезпечення захисту населення від інфекційних хвороб.

Зокрема, здійснюється перевірка суб’єктів господарювання – закладів громадського харчування, торгівлі, розважальних закладів. При цьому проводиться і профілактична робота з громадянами, щодо попередження та необхідності дотримання карантинних вимог.

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до нинішньої складної епідеміологічної ситуації, і не допускати порушень карантинних обмежень, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236.

Пам’ятайте: від вашої поведінки залежить не тільки ваше життя та здоров’я, а й ваших рідних та всіх оточуючих.

Відділ комунікації поліції в Сумській області