У Ромнах до поліцейських із щедрівками завітали дітки

SumyToday

Сьогодні до Роменського районного відділу поліції завітали маленькі щедрувальники, щоб привітати поліцейських із прийдешніми святами.

В Україні згідно з традиціями 13 січня, що напередодні Старого Нового року, у Щедрий вечір святково одягнена молодь ходить по домівках, співає щедрівки та вітає господарів зі святом. Здавна існує повір’я, що якщо до оселі завітають такі гості, то прийдешній рік подарує міцне здоров’я, щедрі дари та добробут. Тож, господарі їх щедро віддячували та пригощали різними стравами.

Так, сьогодні дітки дошкільного віку в супроводі вихователів завітали до Роменського районного відділу поліції та привітали зі святом. Маленькі щедрувальники в яскравому та святковому вбранні привітали правоохоронців піснями, розповіли вірші та побажали усім здоров'я, миру, злагоди та добра.

Поліцейськи ж подякували юним щедрувальникам за гарні щедрівки, та за створений, в результаті їхнього візиту, святковий настрій. Щедрівники ж за теплі та щирі привітання отримали солодкі подарунки та сфотографувалися на пам'ять.

Відділ комунікації поліції в Сумській області