11-12 травня - на Сумщині найвищий клас пожежної небезпеки

Ваш шанс

За прогнозом обласного Гідрометцентру, у період з 11 по 12 травня на переважній території Сумської області утримається надзвичайна пожежна небезпека найвищого п’ятого класу. У даний період зростає ймовірність виникнення пожеж в природних екосистемах. Такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії - вони досить швидко можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження керівника обласної військової адміністрації, на Сумщині забороняється відвідування населенням лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

У свою чергу рятувальники закликають громадян: будьте відповідальними та не допустіть знищення нашої мальовничої Сумщини! Не паліть суху траву та сміття. Будьте максимально обережними з вогнем. А при виявленні ознак пожежі на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!