Сумчанка стала кращою в велнес-фітнес

Ваш шанс

З 5 по 9 травня у м. Санта-Сусанна (Іспанія) проходив Чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок, майстрів, у якому взяли участь понад 900 атлетів з 37 країн. Збірну команду України на Чемпіонаті Європи представляли 22 спортсмени (18 жінок та 4 чоловіки). Спортсмени національної збірної команди України вибороли дев’ять золотих, дев’ять срібних та шість бронзових медалей європейського чемпіонату. За результатами командної боротьби на Чемпіонаті Європи з фітнесу-2022 команда України посіла перше місце з результатом 136 балів! На другому місці команда Румунії – 120 балів. Збірна Фінляндії – третя – 118 балів.

Сумчанка Тетяна Москаленко завоювала низку нагород: 1 місце - жінки велнес-фітнес до 158 см, 3 місце - жінки велнес-фітнес абсолютна категорія, 1 місце - жінки-майстри велнес-фітнес 40-44 роки, 1 місце - жінки-майстри велнес-фітнес абсолютна категорія.