Google Meet для Android навчився змінювати фон

З початком пандемії COVID-19 відеодзвінки стали необхідністю – для роботи та онлайн-навчання. Застосунок Google Meet був одним з популярних способів відеозв’язку в період повного карантину у багатьох країнах світу. Торік з’явилася можливість замінювати фон на будь-який доступний. Таким чином, співрозмовник не побачить справжній фон позаду вас. Тепер ця функція стає доступною для користувачів Android. Нагадаємо, що Google змінив дату скасування безлімітних дзвінків в Google Meet.

Google оголосив, що можливість розмивати або замінювати фон відеочату в застосунку Meet доступна на Android. Раніше функція була доступна тільки для комп’ютерів. А тепер ви можете налаштувати свій фон за допомогою різних зображень, створених Google, включаючи офісні приміщення, пейзажі і абстрактні фотографії.

Слід зазначити, що ви можете вибирати тільки з галереї, наданої Google. Можливість вибору ваших особистих зображень з’явиться трохи згодом. Для користувачів iOS ця функція також буде додана пізніше.

Google відзначає, що ця функція – відмінний спосіб приховати безлад або зосередитися на роботі/навчанні та співрозмовниках. Варто зазначити, що вам потрібно вручну ввімкнути цю функцію. Вже зараз це доступно всім користувачам Workspace і G Suite Basic/Business.