Київський бронетанковий завод виготовив перше шасі БТР-3 для командно-штабних машин

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» в рамках державного оборонного замовлення виготовило перше шасі БТР-3 для командно-штабних машин.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Як інформує видання, КБТЗ є співвиконавцем поставки двох командно-штабних машин К-1450-01 на основі базового шасі БТР-3КШ (В1356). Перше шасі передано ТОВ «Телекарт-Прилад», одеському підприємству, яке серійно випускає командно-штабні машини на різній транспортній базі.

Повідомляється, що КБТЗ достроково виконав свої зобов'язання перед замовником.

«Друге базове шасі наразі проходить підготовку до кваліфікаційних випробувань, що підтвердить готовність ДП «Київський бронетанковий завод» до серійного виробництва базового шасі БТР-3КШ (В1356)», ‒ цитує видання прес-службу підприємства.

Відзначається, що розробку КШМ одеські конструктори розпочали ще в 2011 році. Державні випробування було проведено через сім років.

«У новій КШМ розмістили засоби радіо-, супутникового, транкінгового, радіорелейного та проводового зв’язку, які спроможні забезпечувати стійке, завадозахищене управління частинами та підрозділами під час бойових дій, під час руху на марші та в умовах застосування ворогом засобів радіоелектронної протидії», ‒ йдеться у повідомленні.

У машині є вітчизняні та закордонні засоби і системи зв'язку. Це дозволяє налагодити ефективні різні види зв'язку між підрозділами, а також створити мережі обміну інформацією, зазначає видання.