Zoom оголосила про покупку постачальника хмарних послуг Five9 за майже $15 млрд

Це придбання допоможе розширити присутність Zoom серед корпоративних клієнтів

Zoom Video Communications Inc (ZM.O) оголосила про купівлю оператора хмарного центру обробки викликів Five9 Inc за $14,7 млрд. Як повідомляє Reuters, це стане найбільшим придбанням компанії.

За рік, що минув після початку пандемії коронавірусу, постачальник послуг телеконференцзв'язку став фаворитом інвесторів, оскільки підприємства і школи впровадили його послуги для проведення віртуальних уроків, офісних зустрічей і спілкування.

«Очікується, що це придбання допоможе розширити присутність Zoom серед корпоративних клієнтів і дозволить йому прискорити своє довгострокове зростання за рахунок збільшення ринку контакт-центрів вартістю $24 млрд», – йдеться в заяві Zoom.

Five9 стане операційним підрозділом Zoom, а його головний виконавчий директор Роуен Троллоп стане президентом компанії, залишаючись главою підрозділу після операції, яка, як очікується, буде закрита в першій половині 2022 року, говориться в повідомленні.

Згідно з інформацією на вебсайті Five9, її клієнтами є Under Armour, Lululemon Athletica Inc і Olympus Corp.

За даними консалтингової компанії Gartner, глобальні витрати на хмарний конференц-зв'язок цього року досягнуть $5,41 млрд за порівнянні з $5,02 млрд у 2020 році.

Нагадаємо: минулого місяця Zoom купила німецький стартап-розробника перекладача мовлення в реальному часі Karlsruhe Information Technology Solutions (Kites).