Wilk Elektronik SA розширює завод з виробництва комп’ютерної пам’яті GOODRAM

У травні офіційно почалося розширення заводу з виробництва комп’ютерної пам’яті GOODRAM, що належить компанії Wilk Elektronik SA. Ініціатором цього рішення став Голова Правління і власник компанії Вєслав Вільк.

Очікується, що роботи з розширення виробничих потужностей компанії займуть два роки. Процес пройде у два етапи. Перший етап охопить розширення складу і виробничих ліній. Він завершиться до кінця 2022 року. У другому етапі будуть розширені офісні приміщення компанії. Цей процес планується закінчити у другому кварталі 2023 року.

«Коли ми почали власне виробництво комп’ютерної пам’яті в 2003 році, основним продуктом нашого бренду були модулі пам’яті DRAM, а в нашій компанії працювало усього кілька десятків людей. Сьогодні наша команда складається з більш ніж 190 кваліфікованих фахівців, які працюють в різних областях діяльності компанії. Ми продаємо продукти GOODRAM RAM, SSD і флеш-пам’ять на більш ніж 40 експортних ринках. Це означає, що 70% наших продажів доводиться на експорт, при цьому ми постійно зміцнюємо свої позиції і на внутрішньому ринку. Тому ми можемо відкрито сказати, що ми більше не вміщаємося у нашому нинішньому будинку, як в плані розміщення персоналу, так і в плані розташування виробничих ліній».

Вєслав Вільк, Голова Правління компанії Wilk Elektronik Про Wilk Elektronik, виробника пам’яті GOODRAM:

Заснована в 1991 році в польському місті Тихи, компанія Wilk Elektronik спочатку була дистриб’ютором оперативної пам’яті. До 1996 року вона зайняла провідні позиції на ринку. А в 2003 перемістилася в місто Лазіска-Гурне, створивши власні виробничі потужності, на яких почала випускати комп’ютерну пам’ять під брендом GOODRAM. З 2007 року стратегічним партнером Wilk Elektronik став світовий лідер флеш-технологій – компанія Toshiba. В даний час Wilk Elektronik випускає під брендом GOODRAM модулі пам’яті, карти пам’яті, флеш-накопичувачі і SSD-накопичувачі.