Оновлені MacBook Pro вийдуть восени 2021 року

На другу половину 2021 року в компанії Apple заплановано кілька великих анонсів. Так, у вересні вона збирається представити нове покоління iPhone і Apple Watch. Крім цього восени повинні дебютувати нові планшети iPad та оновлені моделі Mac, зокрема, сімейство MacBook Pro.

Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg підтвердив, що прем’єра оновленої серії MacBook Pro відбудеться восени поточного року. Нові 14- і 16-дюймові моделі дебютують на ринку в період з вересня по листопад. Точна дата анонсу поки невідома, але Гурман каже, що нові ноутбуки надійдуть у виробництво в третьому кварталі і з’являться в продажі не пізніше листопада. Нагадаємо, в минулому році в листопаді Apple анонсувала оновлені MacBook Air, MacBook Pro і Mac mini на базі свого фірмового чіпа M1 з ARM-архітектурою, який замінив процесори Intel. Цілком можливо, що презентація нового покоління MacBook Pro відбудеться або в вересні разом з iPhone 13 і Apple Watch Series 7, або в жовтні разом з новими iPad, що більш імовірно.

Гурман зазначив, що спочатку Apple планувала оновити лінійку MacBook Pro на початку 2021 року, але реалізації планів завадили складності, з якими компанія і її партнери зіткнулися при виробництві miniLED-дисплеїв.

З чуток, серію MacBook Pro чекають великі зміни. Apple змінить дизайн Pro-ноутбуків, зробивши краї корпусу більш плоскими, а також внесе зміни до характеристик, встановивши miniLED-дисплеї, швидший чіпсет M-серії та повернувши велику кількість портів. Скільки коштуватимуть нові MacBook Pro в 14- і 16-дюймових виконаннях, поки невідомо.