Робот-постачальник LG вміє самостійно переміщатися по місту

В рамках International Conference on Ubiquitous Robots в Південній Кореї компанія LG продемонструвала робота для доставки всіляких вантажів.

Він працюватиме в повністю автономному режимі, а тести на вулицях стартують вже до кінця поточного року.

Робот буде переміщатися без супроводу людини, а відстань між колесами можна регулювати в міру необхідності. Це дозволить підлаштуватися до особливостей місцевості, а також збільшити прохідність, знижуючи вібрації від їзди по нерівній поверхні.

Робот навіть зможе заїжджати на бордюри, сходинки та інші височини, що виникають на його шляху. Повідомляється, що робот зможе переміщатися як по вулиці, так і всередині приміщень.

Пілотна експлуатація робота почнеться вже в 2021 році. Представники LG запевняють, що комерціалізація механізму спростить логістику і дозволить прискорити доставку замовлень.

Автономна машина стала дітищем підрозділу LG Boston Robotics Lab в Бостоні. Саме там південнокорейська компанія має намір розробляти робототехніку наступного покоління.

Представники LG запевняють, що цей і подібні механізми дозволять компанії зайняти лідируюче положення в області робототехніки у зв’язку з дедалі зростаючим попитом на послуги доставки.