Технологія HUAWEI AR HUD перетворює лобове скло в смарт-екран

Компанія HUAWEI представила технологію AR HUD, яка перетворює лобове скло авто в розумний екран. Інновація передбачає відображення всієї важливої інформації не на дисплеї, а безпосередньо на лобовому склі.

Нове рішення HUAWEI для автомобілів перегукується з функцією HUD, використовуваної у військових літаках, яка виводить перед очима пілота швидкість, висоту та інші важливі показники.

На думку компанії, HUAWEI AR HUD дасть можливість автовиробникам об’єднати нові технології, безпеку і розваги, а також зробить водіння більш комфортним і впевненим, дозволяючи уникати аварійних ситуацій.

AR HUD забезпечує великий кут огляду, охоплюючи до 7,5 метра попереду автомобіля. Система, розміщена під кермом, проектує на лобове скло зображення діагоналлю 70 дюймів.

На “екран” виводиться вся навігаційна інформація — відстань, маршрут, кількість смуг на дорозі, до з’їзду на яку готується водій, а також погодні умови та інші важливі дані.

Крім цього, HUAWEI передбачила режим нічного бачення при водінні в темний час доби і окремі опції, що полегшують переміщення під час сильного дощу і туману.

До того ж дисплей можна використовувати в якості розважального і мультимедійного інструменту, який пропонує функцію потокової передачі відео.

Завдяки підтримці ряду додатків екран може запропонувати систему тривимірного картографування з інформацією про парковках, ресторанах, магазинах, заправних станціях і багато іншого в режимі реального часу.